Přeskočit navigaci

Rezervace
 +420 602 407 479
 info@komunitnicentrumletnany.cz
 Klientská sekce

Nacházíte se zde: Úvod » Neziskové organizace

Neziskové organizace

Komunitní centrum je jedním z příkladů využití jedné z hodnot společenské odpovědnosti Tesco Stores a. s,. a sice  „Využíváme naší síly pro dobrou věc“. V rámci těchto hodnot se snažíme o spolupráci s místní komunitou tam, kde Tesco působí. Zpřístupněním komunitního centra, věříme, že podpoříme aktivní život komunity.

Cílem je poskytnout pohodlný prostor ve prospěch místních neziskových organizací k provozování jejich programu pro místní obyvatele a to bezplatně.

K dispozici je otevřený prostor s vlastním sociálním vybavením a vybavenou kuchyňkou. Bezbariérový přístup a možnost parkování na přilehlém parkovišti OC.

Jaké jsou podmínky a možnosti využití Komunitního centra Letňany

  1. Prostor je poskytován zdarma a organizace neplatí nájem za využití prostor. Po dobu používání komunitního centra organizací, tato nese odpovědnost za případné škody na majetku a zdraví osob.
  2. Organizace se zavazuje provádět v prostorách KC pouze aktivity, které jsou v souladu se zákonem a pravidly veřejného pořádku, neprovozovat náboženskou ani politickou činnost. KC musí být využito výlučně pro program nabízený obyvatelům a členům místní komunity, např. rodinné centrum, přednášky, setkání členů sdružení apod.
  3. Rezervace bude možná po předchozím doložení data vzniku a registrace na patřičném rejstříkovém soudě/živnostenském úřadě, u neziskových organizací u ministerstva vnitra, zakládací listiny, statutu organizace, pojištění pro případ škody třetí straně (pro případ úrazu, odcizení věci během konání programu atd.) a seznámení s návštěvním řádem, který naleznete ZDE.
  4. Kontaktní osobou je zaměstnanec Tesco – koordinátor Komunitního centra.
Komunitní centrum Letňany
Veselská 663,
199 00 Praha 9
Kontaktní údaje
info@komunitnicentrumletnany.cz
+420 602 407 479
Kontaktní formulář
 
Nahoru